Інформаційні буклети щодо захисту персональних даних

Одним із ключових напрямків реалізації проекту «Покращення ситуації в сфері захисту персональних даних та розвиток інформаційного суспільства в Україні шляхом впровадження європейських стандартів у процес захисту персональних даних у публічно-правовій та приватно-правовій сферах», стало підвищення рівня обізнаності володільців, розпорядників та суб’єктів персональних даних щодо законодавчих положень, які регламентують обробку, зберігання та захист персональних даних.

З цією метою, експертами Львівського центру міжнародного права та прав людини спільно з Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини було розроблено інформаційні буклети, в яких систематизовано ключові положення правового регулювання обробки, зберігання та захисту персональних даних в Україні. Було розроблено та опубліковано два буклети: один присвячений правам та обов’язкам володільців та розпорядників персональних даних, інший – правам суб’єктів персональних даних.

В буклетах відображені актуальні законодавчі положення та практичні нюанси пов’язані із обробкою, зберіганням та захистом персональних даних. Володільці, розпорядники та суб’єкти персональних даних, можуть знайти в цих інформаційних буклетах відповіді на питання, з якими вони можуть стикатися в ході своєї роботи. В розробці буклетів, взяли участь експерти Центру Марта Левицька та Іван Городиський, а також Представник Уповноваженого-начальник управління захисту персональних даних Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмила Шевчук та заступник начальника управління Олена Біла.

Ознайомитися зі змістом буклетів, можна за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

Проект реалізовувався в рамках Спільної Програми Європейського Союзу та Ради Європи “Зміцнення інформаційного суспільства в Україні​”. Погляди, висловлені в звіті належать авторам і не обов’язково відображають позицію Ради Європи чи Європейського Союзу.

1 2

About Author

Connect with Me: