Центр виступив партнером змагань з міжнародного кримінального права

Львівський центр міжнародного права та прав людини виступив партнером перших Національних судових змагань з міжнародного кримінального права, які відбулися 11-12 лютого на базі юридичного факультету ЛНУ імені І. Франка та були організовані львівським відділенням Європейської асоціації студентів-правників (ELSA Lviv).

Судові змагання складалися з двох етапів: письмового та усного раундів. Під час першого команди-учасники були повинні надіслати свої письмові меморандуми як від сторони обвинувачення, так і сторони захисту. Після цього кваліфікована суддівська колегія оцінювала кожного з них. За результатами цього етапу були відібрані кращі 8 команд, які і взяли участь в усному раунді, що відбувся у форматі моделювання процесу в Міжнародному кримінальному суді у Палаті попереднього провадження. Зокрема, команди виступали в ролі сторони обвинувачення і захисту відповідно.

До складу суддівської колегії змагань ввійшли провідні українські експерти з міжнародного права, в тому числі директор Центру Володимир Лисик.
Переможцем змагань стала команда із Національної юридичної академії України імені Я.- “Юридична громада”.

Команда Львівського центру міжнародного права та прав людини вітає переможців та організаторів змагань. В подальшому ми й надалі плануємо підтримувати змагання та заходи з міжнародного права.

25073438_1975770426011131_658691421749802871_o

About Author

Connect with Me: