Результати моніторингу стану захисту персональних даних у Львівській ОДА

В рамках реалізації проекту «Покращення ситуації в сфері захисту персональних даних та розвиток інформаційного суспільства в Україні шляхом впровадження європейських стандартів у процес захисту персональних даних у публічно-правовій та приватно-правовій сферах», експертами Львівського центру міжнародного права та прав людини протягом липня-грудня 2015 року здійснювався моніторинг стану захисту персональних даних у Львівській обласній державній адміністрації (далі – ЛОДА).

Ще 23 липня 2015 року, в ході зустрічі керівництва ЛОДА із керівництвом Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та експертами Центру, було досягнуто домовленості про проведення та надання сприяння проведенню цього проекту у Львівській області. В серпні, в ході апаратної наради, експерти Центру презентували проект моніторингу, його мету та завдання керівникам структурних підрозділів, а з 1 вересня розпочалася практична фаза  моніторингу.

В ході моніторингу, експерти Центру комунікували із керівниками підрозділів ЛОДА та працівниками, які здійснюють безпосередню роботу щодо обробки, зберігання та захисту персональних даних, проводився аналіз юридичних підстав здійснення обробки персональних даних, а також посадові інструкції, положення та інші службові документи, які регламентують порядок здійснення роботи із персональними даними. Слід зазначити, що з боку ЛОДА та її представників було повне і усестороннє сприяння в проведенні проекту.

18 грудня 2015 року, в ЛОДА пройшов для тренінг для майже 40 працівників, який провели експерт проекту Марта Левицька та зовнішній експерт проекту Маркіян Бем. Крім того, за результатами моніторингу, експертами проекту було підготовлено аналітичний звіт. Слід зазначити, що висновки та рекомендації, зазначені у звіті будуть поширені та повинні стати пілотними для інших обласних державних адміністрацій України.

Ознайомитися зі звітом можна за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

Проект реалізовувався в рамках Спільної Програми Європейського Союзу та Ради Європи “Зміцнення інформаційного суспільства в Україні​”. Погляди, висловлені в звіті належать авторам і не обов’язково відображають позицію Ради Європи чи Європейського Союзу.

Обкладинка df3de4d031d6a6a35b5bf235b613eef848efa779acfe4cd752b27d2613a43c46 9b0c4e67663d9bb8abefe7d0ee2de4bf5177628916bdb3f1ed61892515a95795

About Author

Connect with Me: