Правління ГО «Львівський центр міжнародного права та прав людини» затвердило Антикорупційну політику Центру

                На черговому засідання Правління Центру 28 листопада 2019 р. було затверджено Антикорупційну політику нашої Організації. Сфера дії політики охоплює як протидію корупційним явищам при співпраці із партнерами, контрагентами та державними структурами, так і покликана сприяти організації належної комунікації із ними, з метою недопущення конфлікту інтересів.

                Зокрема, в документів передбачена недопустимість будь-яких подарунків від імені чи в інтересах Центру для посадових осіб із інших організацій та інституцій, порядок проведення публічних заходів на базі Центру за участю політичних діячів, визначаються механізми сповіщення про порушення та гарантії конфіденційності.

                «Прийняття такої Політики є логічним кроком вперед для нашого Центру», – прокоментував прийняття документу директор Організації Володимир Лисик, – «Особливо важливим, що вона встановлює порядок співпраці із політичними партіями та надає гарантії поваги до політичної активності наших членів за умови дотримання аполітичного характеру Центру, що особливо важливо у передвиборчий період».

               Антикорупційну політику було затверджено наказом директора Центру та вона вступила в дію із сьогоднішнього дня. Ознайомитися із нею Ви можете за цим посиланням

About Author

Connect with Me: