Команда Центру успішно завершила проект «Європейські стандарти захисту персональних даних і е-врядування: моніторинг стану дотримання при впровадженні електронних сервісів на регіональному рівні»

У березні 2018 р. команда Львівського центру міжнародного права та прав людини завершила реалізацію проекту «Європейські стандарти захисту персональних даних і е-врядування: моніторинг стану дотримання при впровадженні електронних сервісів на регіональному рівні». Проект, який тривав 7 місяців і включав в себе моніторинг відповідної діяльності міських рад Львова, Рівного та Івано-Франківська було реалізовано завдяки гранту наданого Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні».

За підсумками проекту було підготовлено аналітичний звіт «Європейські стандарти захисту персональних даних і е-врядування», в якому було відображено основні результати моніторингу та методологію його проведення. Крім того, наприкінці березня пройшли тренінги за результатами моніторингу у Львові (для працівників міських рад Львова та Тернополя), Рівному (для працівників міських рад Рівне та Луцька) та Івано-Франківська (для працівників міських рад Івано-Франківська та Чернівців).

Також в звіт було включено підготовлену експертами проекту «Типову політику захисту та обробки персональних даних міських рад».

«В ході проведення моніторингу та підготовки звіту, ми констатували, що документи, які використовуються міськими радами для регламентування роботи із персональними даними в системах електронного документообігу та при впровадженні інструментів е-врядування потребують суттєвого доповнення та вдосконалення. Підготовлений проект Типової політики, є нашою спробою узагальнити ті принципи, на яких повинна здійснюватися така обробка та запропонувати ефективні інструменти регламентування усіх процесів, пов’язаних із захистом персональних даних на рівні органів місцевого самоврядування», – відзначає керівник проекту Іван Городиський.

Цей проект став черговим успішним проектом Львівського центру в сфері захисту персональних даних і вже найближчим часом команда Центру розпочне роботу над новими проектами в цій сфері. «Ми прагнемо, щоб напрацювання цього проекту не обмежилися лише чинними результатами і будемо працювати над їх практичним застосуванням. Наприклад, ми прагнемо щоб Типова політика, розроблена в рамках цього проекту, була прийнята та застосовувалася в рамках проекту тому буде докладати зусиль до лобіювання її прийняття та використання».

Нагадаємо, що проект реалізовувався завдяки гранту наданого Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні». Партнерами проекту виступили Школа права УКУ та інформаційний портал «Твоє Місто».

Завантажити та ознайомитися із аналітичним звітом Ви можете за ПОСИЛАННЯМ

About Author

Connect with Me: