Експерти Центр взяли участь в розробці навчального курсу “Медіа, конфлікт та захист персональних даних”

Питання правового регулювання захисту персональних даних є одним із пріоритетних напрямків діяльності Львівського центру міжнародного права та прав людини. Минулого року, команда Центру вже взяла участь в успішній реалізації низки проектів в цій сфері. Цьогоріч, двоє представників Центр – член Правління Іван Городиський та провідний експерт Марта Левицька взяли участь в розробці навчального курсу та навчального посібника «Медіа, конфлікт та захист персональних даних», присвяченого особливостям захисту персональних даних в діяльності ЗМІ при висвітленні конфлікту. Ще одним спів-розробником курсу виступив юрист Європейського суду з прав людини, Представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини із захисту персональних даних у 2013-2015 рр. Маркіян Бем.

В навчальному посібнику проаналізовано правове регулювання обробки персональних даних в журналістській діяльності та їхнього поширення в публікаціях, а також критерії співвідношення свободи слова та права на приватність при публікуванні журналістами інформації, що містить персональні дані. Особлива увага в посібнику приділяється фактам поширення персональних даних ЗМІ при висвітленні конфлікту на Сході України та в Криму у 2014-2016 рр.,

Експерти Львівського центру міжнародного права розробляли навчальний курс та посібник в рамках спільного проекту Центру верховенства права УКУ та Школи журналістики УКУ, за підтримки ГО «Медіафорум» та порталу MediaLab.Online. Проект реалізується за підтримки Посольства Великобританії в Україні.

ОЗНАЙОМИТИСЯ З ПОСІБНИКОМ ТА ЗАВАНТАЖИТИСЯ ЙОГО МОЖНА ЗА ПОСИЛАННЯМ


Невдовзі, Центр та його експерти планують продовжити роботу над проектами присвяченими співвідношенню свободи вираження поглядів та права на повагу до приватного життя в діяльності медіа.

About Author

Connect with Me: